Yaşam akademisi Facebook
Yaşam akademisi Twitter
EN
Üye Girişi
Üye Ol
Please Wait
Lütfen bekleyin...

HAKKIMIZDA

Yaşam Akademisi bir Akiş GYO A.Ş. markasıdır. Akiş GYO A.Ş. Akkök Holding’in gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmasıdır. Akkök Holding, stratejik iş alanlarından biri olan gayrimenkul sektörüne yönelik olarak 1993 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Akmerkez ile Türkiye’de alışveriş merkezi konseptini farklı bir boyuta taşıyan Akkök Holding, alışveriş merkezi yatırım ve yönetimiyle yaşam merkezi geliştirme alanındaki bilgi birikimi ve tecrübesini yeni yatırımlarla devam ettirmek üzere Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş.’yi 2005 yılında kurmuştur.Kuruluşu ile birlikte önemli projelere imza atan Akiş , Sermaye Piyasası Kurulu'na yaptığı başvuruyla önce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ünvanını almış, 9 Ocak 2013 tarihi itibari ile de Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır. Akiş GYO, alışveriş merkezi, konut, arsa, fabrika binalarını içeren geniş ve zengin portföy yapısı ile yatırımcılar için tek bir Şirket hisse senedi ile gayrimenkulün farklı alanlarına yatırım yapma olanağı sağlamaktadır.Akiş GYO doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratan projelerle, sürekli değişim içinde bulunan sektör eğilimlerini ve sosyo-ekonomik gelişmeleri göz önüne alarak gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında yatırımlarını sürdürecektir.

 

Yaşam Akademisi çatısı altında gerçekleştirilen söyleşiler Akbatı, Akasya ve Akmerkez’de devam ediyor. Merak ettiğiniz konuların ‘en iyileri’ sizin için anlatıyor, uzmanlıklarını paylaşıyor. Yaşam Akademisi’ne siz de gelin, dinleyin, öğrenin, gelişin.

 

Yaşamı Yaşam Akademisi’nde izlemeye devam edin.

 

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ


Bilgilendirme yazısını okudum,kabul ediyorum.

TWITTER

  • Barış Muslu bugün Neuro Aşk sohbetiyle Akbatı’da Yaşam Akademisi’ndeydi. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
  • Doç. Dr. Ufuk Çakmakçı mutluluk yolunda zihnin doğası nasıl çalışıyor? sorusunu yanıtladı. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
  • Çocuk Gelişiminde Duygusal Zeka isimli sohbeti ile Sinem Olcay Kademoğlu Akbatı’da Yaşam Akademisi’ndeydi. Tüm... https://t.co/w9WV0Nc3vV
  • YAŞAM AKADEMİSİ ŞUBAT AYI SOHBETLERİ SİZİ BEKLİYOR Şubat ayı sohbetlerimiz birbirinden renkli konu ve... https://t.co/OWAR9PW3g0
  • Eralp Caner Duygular Yönetilebilir mi? sohbeti ile bizlerleydi. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
  • Sevgili Selin Kutucular güzel sohbeti ile bizlerleydi. Tüm misafirlerimize katılımları için teşekkür ederiz.
Copyright © 2015 YAŞAM AKADEMİSİ