Yaşam akademisi Facebook
Yaşam akademisi Twitter
EN
Üye Girişi
Üye Ol
Please Wait
Lütfen bekleyin...

Ayşe Bombacı Hakkında

Ayşe Bombacı, psikoloji alanındaki lisans eğitimini 2001 yılında İstanbul Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Mesleki eğitimine Almanya’da devam etmeye karar verdi ve yüksek lisans derecesini Almanya’nın Heidelberg Üniversitesi’nden aldı. Yüksek lisans eğitimi boyunca Klinik Psikoloji ve Gelişim Psikolojisi olmak üzere iki ayrı alanda uzmanlaştı. Alman devletinden aldığı bilimsel araştırma fonuyla yürüttüğü doktora çalışmasını 2014 yılında Heidelberg Üniversitesi’nde yüksek onur derecesiyle tamamladı. 2005-2011 yılları arasında, Heidelberg Üniversitesi Psikiyatri Kliniği’nde hamilelik dönemi ve doğum sonrası yaşanan psikolojik rahatsızlıkların tedavisi için özel olarak kurulan Anne-Çocuk Birimi’nde ve burada yürütülen bilimsel projelerde uzman psikolog olarak çalıştı ve Bireysel, Çift ve Aile Terapisi, Danışmanlık Eğitimi’ni bu alanda ekol olmuş enstitülerde (IGST & MAGST, Heidelberg) tamamladı.


2015 yılı itibariyle Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde psikoterapist ve eğitmen olarak devam etmektedir.

Ayşe Bombacı Konuşmacısına Ait Etkinlikler

 • Hayatımızdaki Zıt Roller
  Hayatımızdaki Zıt Roller
  23 Şubat 2017 / Prş
 • İlişkilerde Mutluluğun Formülü
  İlişkilerde Mutluluğun Formülü
  23 Mart 2017 / Prş
 • İlişkilerde Mutluluğun Formülü
  İlişkilerde Mutluluğun Formülü
  30 Kasım 2017 / Prş

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ


Bilgilendirme yazısını okudum,kabul ediyorum.

TWITTER

 • Sevgili Ebru Şinik, bizimle doğru nefes bilgilerini paylaştı. Nefeste Saklı Hayat kitabının da yazarı olan Sevgili… https://t.co/XpQx9a2YR9
 • Sevgili Betül Arım bugün Yaşam Akademisi’nde bizlerleydi. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
 • Ruh, beden ve zihin sağlığımız için 2018’de bizi neler bekliyor konusunu Sevgili Hande Kazanova Akbatı’da Yaşam Aka… https://t.co/K6ipg167Pf
 • Neslihan İskit bize stres yönetimi ile ilgili bir çok bilgi ve teknik gösterdi. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
 • Alev Tekinak Özderici her zamanki gibi çok keyifli bir sohbetle hepimizi sardı. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
 • Sevgili Esra Martorana Kendini Olduğun Gibi Kabullenmek konulu sohbetiyle aramızdaydı.
Copyright © 2015 YAŞAM AKADEMİSİ