Yaşam akademisi Facebook
Yaşam akademisi Twitter
EN
Üye Girişi
Üye Ol
Please Wait
Lütfen bekleyin...

Canfeza Sezgin Hakkında

Prof. Dr. Canfeza Sezgin ile iyileşmenin anahtarı elinizde...
Tam Şifa
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Tümör hücre hatları üzerinde yapılmış araştırmaları ve meme kanseri başta olmak üzere çeşitli konularda yazılmış yüzü aşkın uluslararası ve ulusal dergide yayınlanan makale ve araştırması vardır. Ayrıca filoterapi ve 3 Basamaklı Hipnoz eğitimleri almıştır. “Hangi Kansere Hangi Bitki?” ve Türkiye’nin kendi alanında uzman 13 bilim insanı ile birlikte yazdığı “Kansere Çözüm Var” isimli kitapları vardır. 2016 yılında 175 hastalığın tıbbi tedavisinin yanısıra diyet, yaşam tarzı gıda takviyeleri ve bitkisel tedavilerin anlatıldığı "Tam Şifa" isimli kitabı yayımlanmıştır. Onkolojide Tamamlayıcı Destek Tedaviler Özel Sayısı Editörlüğü yapmış, Türkiye Bilimsel Akademisi Ulusal Kanser Politikaları Çalıştayı’nda ‘Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Masası’nda, II. Türk Tıp Dünyası Kurultayı’nda Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Çalışma Grubunda hizmet vermiştir. Ayrıca T.C. Sağlık Bakanlığı’nın Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Bilimsel Danışma Kurulu’nda görev almıştır. İstanbul Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Tıbbi Onkoloji Kliniği’nin kurulmasına öncülük etmiştir. 2014 tarihinde, İzmir’in Göztepe semtinde gönüllülerle beraber KANSADER’i (Kanserle Savaşan Ailelerin Öğrenim Gören Çocuklarına Destek Derneği) kurmuştur ve başkanlığını yürütmektedir. İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı olan Prof. Dr. Sezgin, Mart 2015’ten itibaren mesleğine İstanbul’da kendi muayenehanesinde devam etmektedir. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Canfeza Sezgin Konuşmacısına Ait Etkinlikler

 • Tam Şifa
  Tam Şifa
  17 Kasım 2016 / Prş

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ


Bilgilendirme yazısını okudum,kabul ediyorum.

TWITTER

 • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun! https://t.co/fOlm1bc7S8
 • Sevgili Ebru Şinik, bizimle doğru nefes bilgilerini paylaştı. Nefeste Saklı Hayat kitabının da yazarı olan Sevgili… https://t.co/XpQx9a2YR9
 • Sevgili Betül Arım bugün Yaşam Akademisi’nde bizlerleydi. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
 • Ruh, beden ve zihin sağlığımız için 2018’de bizi neler bekliyor konusunu Sevgili Hande Kazanova Akbatı’da Yaşam Aka… https://t.co/K6ipg167Pf
 • Neslihan İskit bize stres yönetimi ile ilgili bir çok bilgi ve teknik gösterdi. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
 • Alev Tekinak Özderici her zamanki gibi çok keyifli bir sohbetle hepimizi sardı. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
Copyright © 2015 YAŞAM AKADEMİSİ