Yaşam akademisi Facebook
Yaşam akademisi Twitter
EN
Üye Girişi
Üye Ol
Please Wait
Lütfen bekleyin...

Judith Malika Liberman Hakkında

Judith Malika Liberman ile masal terapisi.
Bir Varmış, Bir Yokmuş
1978’de Paris’te doğan Liberman, ateş başında masal anlatılan bir komünde doğdu ve 14 yaşına geldiğinde masal anlatıcısı olmak için ilk workshop’una katıldı.
Paris Konservatuarı’nda Giles Bizouernes yönetiminde Profesyonel Masal Anlatıcılığı, Vendome CLIO’da da Sözlü Anlatım Eğitimi aldı. Pomona College’da tiyatro okuyarak Paris’teki tiyatro kurucularından oldu. Uluslararası festivallere katılan Liberman, sahnede, kitapçılarda, okullarda, kütüphanelerde, parklarda ve galerilerde masallar anlattı.
Üniversiteler ve UNESCO ile işbirliği içinde Türkiye’de masal anlatıcılığının yeniden canlanmasına katkıda bulunan Liberman, İstanbul’da düzenli olarak masal anlatma geceleri düzenlemekte ve eğitimler vermektedir. “Bir Varmış Bir Yokmuş” filminin senaryo danışmanlığını yapan Liberman’ın ''Masal Terapi'' adlı bir kitabı bulunmakta ve NTV Radyo'da “Masal Bu Ya” programını sunmaktadır.

Judith Malika Liberman Konuşmacısına Ait Etkinlikler

 • Bir Varmış, Bir Yokmuş
  Bir Varmış, Bir Yokmuş
  15 Aralık 2016 / Prş
 • Masallarla Yola Çık
  Masallarla Yola Çık
  15 Mart 2018 / Prş

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ


Bilgilendirme yazısını okudum,kabul ediyorum.

TWITTER

 • Barış Muslu bugün Neuro Aşk sohbetiyle Akbatı’da Yaşam Akademisi’ndeydi. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
 • Doç. Dr. Ufuk Çakmakçı mutluluk yolunda zihnin doğası nasıl çalışıyor? sorusunu yanıtladı. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
 • Çocuk Gelişiminde Duygusal Zeka isimli sohbeti ile Sinem Olcay Kademoğlu Akbatı’da Yaşam Akademisi’ndeydi. Tüm... https://t.co/w9WV0Nc3vV
 • YAŞAM AKADEMİSİ ŞUBAT AYI SOHBETLERİ SİZİ BEKLİYOR Şubat ayı sohbetlerimiz birbirinden renkli konu ve... https://t.co/OWAR9PW3g0
 • Eralp Caner Duygular Yönetilebilir mi? sohbeti ile bizlerleydi. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
 • Sevgili Selin Kutucular güzel sohbeti ile bizlerleydi. Tüm misafirlerimize katılımları için teşekkür ederiz.
Copyright © 2015 YAŞAM AKADEMİSİ