Yaşam akademisi Facebook
Yaşam akademisi Twitter
EN
Üye Girişi
Üye Ol
Please Wait
Lütfen bekleyin...

Yeliz Rüzgar Hakkında

On yılın üzerinde markalaşma, satış ve pazarlama alanlarında çalıştıktan sonra Yeliz Rüzgar, bireylere ve organizasyonlara ilham vermek, enerji yükseltmek ve yaşamlarını dönüştürmek amacıyla powercoaching.us'a liderlik ediyor. O, Bütünsel Yaşam Uzmanı, İlham Veren bir Konuşmacı, Enerji Terapisti, Dişi bir Lider.
Yeliz, uzmanlaştığı konuların “en iyisinin en iyileri” ile çalıştı. Psikoloji, NLP ve Liderlik alanında en başarılı isimlerden öğrenim aldı. Batı Tıbbını ve Doğu’nun Şifa Teknikleriyle birleştiren dünya çapında birçok doktor ve bütünleyici sağlık uzmanıyla aynı konferanslarda sahne alan Yeliz, halen üniversiteler ve bilimsel araştırma merkezleriyle “Bilinç, DNA, Epigenetiks” kavramları üzerine çalışmalarına devam etmektedir.
Yeliz, insanların kişisel ve profesyonel yaşamlarında ustalık kazanmalarını sağlayabilmeleri için her yolu dener - geleneksel ve geleneksel olmayan. Onların kendilerini gerçekleştirmede, potansiyellerini ortaya çıkarmada, en iyi versiyonlarına ulaşmalarında farkındalık sağlayacak bireysel ve grup programları tasarlar. En büyük tutkularından biri, hayatın her alanında "Mana" bulmaktır.

Yeliz Rüzgar Konuşmacısına Ait Etkinlikler

  • MANA - Uzun, sağlıklı ve 'mana'lı yaşam sırları
    MANA - Uzun, sağlıklı ve 'mana'lı yaşam sırları
    16 Ocak 2020 / Prş

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ


Bilgilendirme yazısını okudum,kabul ediyorum.

TWITTER

Copyright © 2015 YAŞAM AKADEMİSİ